HLADY VÁS NENECHÁME

Co kdybychom vám po tom všem nabídli to nejlepší pohoštění?

PŘEJDI K REZERVACI

Naši partneři

v rámci výletu za zvýhodněné ceny

Lobster Family Restaurant

Skvělé jídlo z poctivých surovin i dobré pit najdete hned v centru města. Na menu se podílel michelinský kuchař Roman Paulus. Předně italskou kuchyni akcentují třeba vlastní domácí těstoviny a pizza původní receptury od mistrů certifikovaných v italském Janově v Accademia Pizzaioli. Lobster je rodinná restaurace, kde vám bude chutnat a do příjemného prostředí se budete rádi vracet. Součástí je i dětský koutek ve stylu podmořského světa

Co získáte s RideOn? – sleva 10% na konzumaci

 • Restaurace s rodinným zázemím
 • Luxusní speciality šéfkuchaře
 • Pokrmy z italské kuchyně na úrovni
 • Bowling
 • Dětské oslavy, rauty i párty s bowlingem

Caffé Tiestre

Trieste není „jen“ kavárna, ale také místo, kde se vychutnává výběrová káva z plantáží Střední a Jižní Ameriky i centrální Afriky. Je pražená v Itálii způsobem, který jí dodává silnou a neinvazivní chuť, zanechávajíc v ústech téměř pocit sametu, přičemž zůstává sladká a hořká zároveň. V Caffé Trieste v Olomouci ochutnáte pět různých typů kávových směsí a kromě klasického espressa či kapučína vám z ní připraví i speciality jako káva d’orzo, káva ginseng, káva guarana, kávové karamely, typické italské, ale především speciality, jaké mají ve městě Trieste.

Co získáte s RideOn? – sleva 10% na konzumaci

The Black Stuff Irish Pub & Whisky Bar

Interiér The Black Stuff Irish Pub & Whisky Bar v Olomouci je inspirován irskými hospůdkami, které jsou proslulé svou útulnou atmosférou. Objednejte si ‚pint of Guinness´ a poseďte s přáteli u cihlového baru nebo relaxujte u krbu. Můžete si také číst v útulné kožené sedačce. Celý koncept baru je navržen v old fashioned style, kombinaci starých dřevěných trámů, pálených cihel a přírodního kamene. Vychutnejte si některý z 10 točených pivních speciálů. Nebo ochutnáte raději skvělou whisky? Kolekce whisky v Black Stuff Irish Pub čítá neuvěřitelných 1400 láhví!

Pouze v rámci voucheru.

Co získáte s RideOn? – Degustace na whisky ambasádě – Speyside tasting – single malt whisky z nejznámějšího skotského regionu:

 • o Strathisla 12 YO
 • Aberlour 12 YO
 • The Glenlivet 15 YO
 • Longmorn 16 YO
 • Glenlivet Nadurra Peated Cask 62%

Hostinský pivovar Moritz

Olomoucká restaurace s atmosférou začátku 20. století: zpátky v době, kdy kvalitní dřevěný nábytek i podlaha byly vizitkou řemeslníků, kdy keramické podtácky pod pivo byly samozřejmostí a hospodský věděl, že si zákazníků musí vážit. Česká kuchyně jak má být: zaručeně kvalitní,   žádné polotovary ani náhražky, vše jen z čerstvých surovin. Desetileté zkušenosti s vařením vlastního piva Moritz. Prostorná letní zahrádka, pivo, grilování, dětský koutek, stojan na kola, kulturní akce – nic nechybí.

Co získáte s RideOn?

 • 20 % sleva na konzumaci
 • pouze v rámci voucheru

Tvarůžková cukrárna

Rodinná cukrárna navazuje na tradiční výrobu Olomouckých tvarůžků na Hané a nabízí originální tvarůžkové moučníky, pečené podle vlastních receptů.  Tyto pochoutky jsou nejen oblíbeným zpestřením k pivu či vínu, ale také ozdobou rodinných oslav. Označení „Haná regionální produkt“ a ocenění Regionální potravina Olomouckého kraje jen vystihuje jejich charakter: Kdo je v Olomouci neochutná, jako by nebyl na Hané!

Co získáte s RideOn?

 • Tvarůžkový dortík s ječným sladem + světlý ležák Minipivovaru Kosíř za zvýhodněnou cenu 85 Kč
 • Pouze v rámci voucheru.