SPANÍ PODLE PŘÁNÍ

Odpočívejte tam, kde se cítíte dobře. My to zařídíme a zvýhodníme vám ceny! Relaxujte podle vašich představ.

PŘEJDI K REZERVACI

NAŠI PARTNEŘI

v rámci výletu za zvýhodněné ceny

Comfort Hotel Olomouc

V klidné náruči blízko historického centra nabízí útočiště Comfort Hotel Olomouc Centre. Jen 10 minut chůze odsud budete obdivovat barokní centrum se známým Sloupem Nejsvětější Trojice zapsaným na seznamu chráněných památek UNESCO a spoustu dalších historických památek. K vybavení 89 odhlučněných pokojů přičtěte ploché TV, telefon, klimatizaci a Wi-Fi. Parkovat lze na hotelovém parkovišti s kapacitou 50 míst.

Co získáte s RideOn?

  • zvýhodněná cena na jednolůžkový pokoj včetně parkování a snídaně/noc – 2 000 Kč
  • zvýhodněná cena na dvoulůžkový pokoj včetně parkování a snídaně/noc – 1 800 Kč

Hotel Theresian

Zabydlete se v majestátním luxusu přímo v historickém jádru Olomouce. Nadstandardní apartmány, fitness a spa na střeše hotelu pro vás v ceně! Menu a restaurant vyhoví náročnějším fajnšmekrům. Hotel nabízí 33 nadstandardně zařízených prostorných pokojů a Wifi pokrytí v celém areálu. Těšte se na štědré snídaně každý den, v ceně. Masáže, finská sauna, solární louka vám nabídnou vše, co chcete pro vaši relaxaci.

Co získáte s RideOn?

  • sleva na ubytování – pokoj double – 2.300 Kč/noc
  • sleva na ubytování – pokoj single – 1.900 Kč/noc

NH Hotel Olomouc

Po všech stránkách moderní útočiště najdete pro sebe v NH Hotel Group nezapře svou garanci standardy mezinárodního řetězce. Potvrzuje to špičková architektura a designové pojetí, které budově přineslo prestižní cenu “Stavba roku 2010″. Nemusíte ani dohodit kamenem a ocitnete se v Omega sport centru, které je s hotelem propojeno podzemním koridorem. Touto originální cestou získáte komfortní přístup ke sportovním a relaxačním službám centra: vše od tenisových kurtů, squashe a badmintonu až po wellness služby, masáže a služby dětského koutku.

Co získáte s RideOn? – zvýhodněná cena za ubytování – 10%