Newman School

Milujete pohyb? Zajímá vás netradiční sport? Chcete vyzkoušet něco, na co jste dosud neměli odvahu, nebo jste nevěděli, jak na to? Pak je pro vás Newman School ta nejsprávnější volba! Objednejte si některou z atraktivních aktivit!

Co získáte s RideOn?

Zvýhodněné vstupné se slevou 10% v rámci objednávky.

Slevu ve výši 5% na snídaňové menu a vstup na výstavu zdarma v rámci voucheru.

Laser Mania Olomouc

Štve vás v práci šéf? Pojďte na něj od lesa! Pozvěte ho na souboj do laser game arény, kde ho můžete bez následků sundat! V šesti herních módech, nebo ve virtuální realitě. Je libo deathmatch? Objednejte si zvýhodněný vstup. Bang, bang!

Co získáte s RideOn?

Vstup do laser arény za zvýhodněnou cenu 99 Kč.

Lanové centrum PROUD

Adrenalin bezpečně? Překonat strach z výšek je jednodušší, než si myslíte. V lanovém centru najdete kvalitní a bezpečné programy pro všechny. Volné lezení, jištění s instruktorem, nízké a vysoké překážky, věže a skoky. Stačí se jen pořádně nadechnout a jste ve vzduchu!

Co získáte s RideOn?

Zvýhodněné balíčky na objednávku.

 

Slackline Olomouc

Víte, co je slackline? Moderní provazochodectví po popruhu, bez tyče, s balancováním vlastního těla. A taky koncentrace, pohyb a spousta zábavy. Trcikline, longline, highline, triky Yosemitských mistrů v Olomouci!

Co získáte s RideOn?

Workshop na objednávku za zvýhodněnou cenu 290 Kč za osobu.

Krásná Morava

Máte rádi vodu? Objednejte si balíček a sjeďte si nejkrásnější část řeky Moravy, dobře se najezte a přenocujte pod hvězdami v kempu na dosah centra města!

Co získáte s RideOn?

V nabídce pro rodinu zapůjčení kompletního vodáckého vybavení pro 4 osoby pro splavení úseku Horka nad Moravou – Olomouc, večeři na grilu a ubytování ve stanu v kempu za 1690 Kč.

V nabídce pro 2 osoby zapůjčení kompletního vodáckého vybavení pro 4 osoby pro splavení úseku Horka nad Moravou – Olomouc, večeři na grilu a ubytování ve stanu v kempu za 790 Kč.

Centrum pohybu

Udržujete se v kondici? Zajímáte se o netradiční způsoby pohybu? Zkoušíte rádi nové věci? Centrum pohybu je tu pro vás. Vše se zkušeným lektorem. Individuální přístup, stačí si jen vybrat a objednat!

Co získáte s RideOn?

Nordic Walking lekce s lektorem 60 minut za zvýhodněnou cenu 130 Kč.

Smovey Walking lekce s lektorem 60 minut za zvýhodněnou cenu 130 Kč.

Lekce FitKoloběhu za 140 Kč.

Lekce Aquafitness za 140 Kč.

Divadlo na Cucky

Jste kulturně založení? Zkuste Divadlo na Cucky: otevřenou platformu pro uměleckou práci tvůrců z ČR i zahraničí. Domácí soubor, hostující umělci, koprodukce, rezidence, workshopy, vzdělávání.  Od autorské detektivky, přes vernisáž fotografií, až k neformální talk show. Třeba s Tomášem Halíkem.

Pevnost Poznání

Zajímá vás věda? Dějiny? Příroda? Logika? Fyzika? Chcete se proletět v digitálním planetáriu? Nezbývá než navštívit Pevnost poznání a vstoupit do jiné dimenze interaktivního muzea Univerzity Palackého v Olomouci Programy pro děti i seniory, stačí se jen vybrat…

Co získáte s RideOn?

Zvýhodněné vstupné v rámci voucheru za 85 Kč.

 

Kino Metropol

Hledáte kino s atmosférou. Ráj cinefilů? Nevšední divácký zážitek? Věhlasné kino Metropol Olomouc s kvalitní dramaturgií – od novinek, přes artové kousky až k živým přenosům ze světových koncertních síní – vyžene z večera nudu.

Co získáte s RideOn?

Slevu 15% v rámci voucheru.

Mobilní fyzioterapie

Láká vás příjemná masáž? Přehnali jste sportovní aktivitu? Uvítáte radu zkušeného fyzioterapeuta? Sáhněte po sportovně relaxační masáži vedené rukou nejzkušenější. Po dlouhém dni lepší než cokoli jiného!

Co získáte s RideOn?

Sportovně relaxační masáži na objednávku za zvýhodněnou cenu 580 Kč.